Apie mus

Nėra jokių taisyklių geroms nuotraukoms, yra tik geros nuotraukos. Anselis Adamsas

Fotografijos aistra dažnai užklumpa netikėtai. Dar būdami vaikais daugelis mūsų akimis fiksavo akimirkas ir stengėsi jas kuo ilgiau įsiminti. Vėliau atsirado technika, kuri padeda išsaugoti ne tik vietą, veiksmą ar daiktus, tačiau ir emociją bei jausmą. Būtent toks ir yra mūsų darbas. Juk fotografija tai ne tik mygtuko paspaudimas, tai savęs perteikimas nuotraukomis. Viename kadre susitinka fotografo ir modelio žvilgsniai. Tik kartu bendradarbiaujant galima sukurti kažką tokio, kas alsuos, kvėpuos ir kalbės.

Kas gali būti geriau už vieną fotografą, kuris įamžina Jūsų šventės akimirkas? Ogi du fotografai, kurie dirbdami kartu, bendradarbiaudami, mokydamiesi ir ieškodami, visada pateiks geresnį rezultatą nei vienas specialistas.

Mūsų darbas – įamžinti gražiausias Jūsų gyvenimo akimirkas! Šventiškiausią vestuvių fotosesiją, gražiausias krikštynų akimirkas, nuotaikingiausias fotosesijas, mergvakarius, bernvakarius, daiktų fotografiją, renginius, įvairiausias šeimos šventes bei paprasčiausias kasdienybės akimirkas... Kiekviena sekundė, kiekviena šypsena ir net kiekviena ašara privalo būti įamžinta!

Juk du fotografai visada geriau nei vienas! Kol vienas orientuojasi į smulkmenas, kitas fiksuoja bendrą aplinką. Kol vienas fotografuoja švelniau, kitas – aštriau. Taip pat, dirbdami kartu jie nuolatos bandys pranokti vienas kitą, tad klientas gaus pačias gražiausias fotografijas. Galiausiai, dirbdami kartu jie nepraleis nei vienos smulkmenos.

Fotografavimo paslaugas mes teikiame visoje Lietuvoje. Nesvarbu, ar lauke lyja, ar kaitriai šviečia saulė – visada pavyks surasti tobulą kompromisą gebantį patenkinti net ir išrankiausius klientų poreikius. Juk kiekvienas žmogus yra menininkas turintis savo nuomonę ir požiūrį į aplinkinį pasaulį.

Visos emocijos gali pavirsti istorija. Tik reikia mokėti jas perteikti.

***

Informacija, kuri padės paprasčiau suprasti mūsų darbo specifiką:

  • Niekada nesiunčiame neretušuotų nuotraukų. Gausite TIK KOKYBIŠKĄ rezultatą.
  • Neturintiems idėjų – visada pasiūlome. Bendraukime, tik taip pavyks rasti tobuliausią variantą.
  • Norite susitikti? Prašom.
  • Finansiniai aspektai niekada neturi ribų. Suraskime abejoms pusėms tinkantį variantą!

Manote, kad Jūsų sugalvotą idėją bus sunku įgyvendinti? Išbandykite mus!

Vestuvių fotografai